תיקוני תפירה

 
רוצים שהבגד יתאים בדיוק למידותיכם? קניתם בגד ואתם מעוניינים ש"יישב" על הגוף שלכם ממש כמו שצריך, ויחמיא לגזרה שלכם? הגעתם למקום הנכון!

בקלוג'ני מבצעים מגוון רחב של תיקוני תפירה לכל סוגי הבגדים ובמחירים הוגנים. בין היתר נשמח להציע לכם את התיקונים הבאים:

  • מכפלות לבגדים
  • הצרת מדים ובגדים אחרים
  • הוספה והחלפת רוכסנים וכפתורים
  • הוספת דוגמאות וטלאים
  • הסרת שרוולים
  • ועוד
 

בגדים בייצור סיטונאי חייבים בסופו של דבר תיקוני תפירה

 
לרוב, בגדים מיוצרים בפס ייצור מפעלי בכמויות היסטריות. הם מיוצרים לפי קווים כלליים שלפיהם נגזרים הבדים, נתפרים חוטים, כפתורים, רוכסנים ועוד כל מיני אלמנטים שיוצרים את הבגד. מצד אחד אופן הפעולה הזה מאפשר לייצר אינספור בגדים, ומצד שני – חסר הטאץ' העדין והאנושי, שמתאים את הבגד למי שבאמת לובש אותו.

כדי שהבגד יימכר, יצרניות בגדים מעדיפות להשתמש בכמות בד בשביל שהבגדים יתאימו לאדם בגובה ממוצע. אבל מה עושים אנשים שקצת יותר נמוכים מהממוצע? אין להם ממש ברירה, אלא ללכת לתופרת שתעשה מכפלת למכנסיים, כדי שהפריטים שקנו במיטב כספם, יתאימו לגובהם.
 

הבגדים עושים את האדם

 
תיקוני תפירה לאו דווקא נדרשים רק כשאנחנו קונים בגד חדש. לפעמים אנחנו משילים משקל ואז אנחנו רוצים לעצר את הבגד האהוב עלינו. במקרים אחרים, אנחנו מקבלים בצבא או בעבודה מדים שיוצרו ככה שיתאימו לכאורה לכולם, אבל בפועל צריך לעצר אותם כדי שיישבו על הגוף בצורה מחמיאה ונוחה יותר. ושוב אין ברירה, אלא לפנות לתופרים מקצועיים.

בגד שעוטף את הגוף במדויק גורם לאדם שלובש אותו להיראות טוב, את זה כולם יודעים. אבל חשוב לא פחות מכך, זה האופן שבו הבגד משפיע על מצב הרוח של מי שלובש אותו: כשאנחנו נראים טוב בעיניי עצמנו והסביבה שלנו, אנחנו גם מרגישים טוב יותר, ויש לכך השפעה גם על תחושת הביטחון העצמי שלנו ועל תחושת הערך העצמי שלנו.

בגדים בלויים, רופפים במקצת, כאלה שחסר בהם כפתור או שהרוכסן עושה לנו צרות איתם, יכולים להרוס לנו את מצב הרוח והיום כולו. לכן עדיף לנו שלא ללבוש אותם בכלל. אבל לא צריך להשליך את הבגדים האלה לפח בהכרח. אפשר בהחלט לקחת את הבגדים לחייט או לתופרת, כדי לעשות את תיקוני התפירה הנדרשים, ולתת להם הזדמנות שנייה. מילה שלנו? תופתעו מה תיקון קטן יכול לחולל!

בקלוג'ני מבצעים תיקוני תפירה במהירות, ונותנים לבגדים שלכם את הטאץ' הייחודי שחסר לבגד שלכם כדי להתאים לכם באופן מושלם. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם! התקשרו לקבלת מידע נוסף - 072-3234441