שירותי כביסה למדים ובתי מלון

 
לקלוג'ני יש ניסיון עשיר בשירות לקוחות מהמגזר העסקי והמוסדי, לרבות מלונות, אולמות אירועים, מתחמי ספא, בתי הארחה, מסעדות ועוד. ניסיון זה מאפשר לנו ליצור פתרונות אופטימליים בתחום הכביסה למוסדות אלה, כביסה למפעלים ואחרים. התוכנית בהתאמה אישית הכוללת: כביסות, תיקונים, אריזות וגיהוצים, וכל זאת תוך התחשבות מלאה בצורכיו הייחודיים של הלקוח.

ניתן ליצור איתנו קשר : מפעל 04-8627901, איגור 050-8686117, במייל m.kalujny@gmail.com או בפקס 04-8660065.
 
 
 

בכל בית מלון יש שימוש רב במוצרי טקסטיל. כמויות אדירות של מצעים, וילונות, מדים וכן הלאה. כדי להשתלט על כל העבודה, ולשמור על ניקיון מקסימלי נעזרים בתי מלון רבים בשירותי כביסה חיצוניים. במקום להפעיל במקום מכבסה וצוות עובדים, במקום להתמודד באופן פנימי עם צוות נוסף על כל מה שכרוך בכך, מספקת לבית המלון מכבסה מקצועית שירותי כביסה.
לקלוג'ני יש את השירות האופטימלי עבור המוסדות האלה ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

מה חשוב לברר על מכבסה לבתי מלון?

 
כאשר בית מלון תר אחר מכבסה מתאימה, כזו שתוכל לספק מענה הולם ושירות כנדרש, עליו לבדוק מספר פרטים חשובים מאוד, שכן מדובר כאן על עסקה גדולה שעתידה להתפרס על פני תקופה ארוכה.

  • מקצועיות ויסודיות – בית מלון נועד לספק לאורחים חווית אירוח נעימה. וזה כולל כמובן את רמת הניקיון במקום. כאשר הטקסטיל תופס מקום משמעותי בכל העניין הזה. כל אורח יחוש האם המצעים אכן עברו כיבוס יסודי, האם השטיחים במקום מתוחזקים היטב, ומה מצב הווילונות בחדרים. מכבסה מקצועית ויסודית תספק שירותי ניקיון הולמים, ותחזיר לבתי המלון כביסה ריחנית ונקיה באופן יסודי.

  • עמידה בזמנים – חשוב כל כך לבית המלון שהמכבסה תעמוד בזמנים, ותספק את הכביסה הנקייה במועד. כמו כן חשוב לבתי המלון כי פינוי הכביסה המשומשת יתבצע בזמן וללא עיכובים, בלי דחיות. כך שהפן של עמידה בזמנים הינו בעל חשיבות יתרה, והוא מהווה תנאי בסיסי בבחירת המכבסה לבית המלון.

  • אדיבות ושירות נעים – כדי לשמור על אווירה נעימה, למען יימנעו חיכוכים ואי הבנות, חשוב לבחור מכבסה לבתי מלון שמתנהלת על ידי צוות נעים הליכות. צוות אדיב שנעים לבוא עמו במגע.

  • מחירים הוגנים – היות ושירותי מכבסה לבתי מלון הם שירותים בעלי נפח גדול, כלומר, מדובר על כמויות גדולות של כביסה באופן קבוע. מהווה נושא המחיר עניין בעל חשיבות רבה. בית המלון לא אמור להוציא עבור סעיף הכביסה סכום מוגזם. לכן עליו לחפש אחר מכבסה שמציעה שירותי כביסה למדים ובתי מלון במחירים הוגנים. תמיד הצעת מחיר עבור שירות גדול במיוחד, או שירות קבוע תהיה משתלמת יותר בהתאם לגודל העסקה ותדירות מתן השירות.

למזלכם, אנחנו בקלוג'ני עומדים על כל הנקודות האלו ונשמח לתת לכם שירות אדיב, במהירות רבה ובאיכות גבוהה.

 

איכות התוצאה

 
לצד כל הערכים שמנינו לעיל, עלינו לזכור כי איכות התוצאה מהווה מרכיב עיקרי. כי ככלות הכול מה שחשוב לנו זה לקבל את המדים נקיים ומגוהצים, לקבל את כל הווילונות, את השמיכות ואת השטיחים נקיים ומטופלים כראוי. מסיבה זו עלינו לשמוע על תהליכי הניקיון ועל התנהלות העבודה. רק נוכל לוודא כי העבודה תענה על הצורך ותתאים לדרישות בית המלון.

 

התנהלות מול המכבסה

 
כמו מול כל נותן שירות, גם מול המכבסה יהיה צורך להתנהל באופן נכון וחכם, כדי לקבל את המענה הרצוי באופן מושלם. חשוב כי איש הקשר של המלון יציג בצורה ברורה את הדרישות, ויוודא כי הכול מובן לצוות המכבסה. כמו כן יהיה עליו לבדוק את הסחורה לאחר העבודה כדי להיות בטוח שהכביסה עברה תהליך יסודי כפי שסוכם, וכי התוצאות משביעות רצון ועונות על הצורך.

 

תכנית אישית לכל לקוח

 
אי אפשר להשוות בין צרכים של בתי מלון או כל בית עסק אחר למשנהו. כי ההתנהלות בכל מקום שונה ומתייחדת במאפיינים שונים. כך שכדי שהלקוח יקבל מענה מתאים, צריך להתאים לו במכבסה תכנית אישית ומותאמת היטב לאופן ההתנהלות ולצרכים הנוכחיים שלו. המטרה היא להבטיח כי כל לקוח עסקי יקבל את המענה המושלם. כך שהוא יהיה שבע רצון מהעבודה, ופעולות הכביסה תתבצענה באופן מושלם בהתאם לדרישות ולצורך.
 

לשירותי כביסה למדים ובתי מלון חייגו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!
072-3234441
 
 
אולי יעניין אותך גם
 
 
 
ניקוי יבש
 
3 דקות קריאה