שירותי כביסה וגיהוץ

 
ללא ספק, אפשר לומר שעברנו דרך ארוכה מאז הימים ההם, שבהם היינו צריכים לרדת אל הפלג ולכבס את הבגדים המלוכלכים שלנו ביד. היום כמעט בכל בית יש מכונת כביסה שמאפשרת ליהנות מבגדים נעימים, רכים ועם ניחוח נפלא. אבל לפעמים אין מנוס מלהיעזר בשירותי כביסה וגיהוץ. במאמר זה נפרט לכם על כמה מקרים שעבורם מדובר בפתרון מושלם!!!
 
 
 
הסרטון נלקח מערוץ היוטיוב של כאן - תאגיד השידור הישראלי
 
 

למי מתאים השירות?

 
שירותי כביסה וגיהוץ עשויים להתאים לכל אחד. אך יש מספר מצבים אופייניים שעבורם בדיוק נוצר המענה:
  • מוסדות, בתי עסק ובתי מלון – חברות ומוסדות גדולים שיש בהם התעסקות עם כמויות גדולות של כביסה. אלו יוכלו לקבל מענה מקצועי ומותאם אישית לפי הנתונים והצורך. וזאת על ידי מכבסה מקצועית ומומחית בתחום. המכבסה מפנה כביסה משומשת, מבצעת תהליכי ניקוי הולמים, ומספקת את הכביסה מכובסת ומגוהצת כראוי.
  • מוצרים מיוחדים – כל אחד מחזיק בבית גם פריטים מיוחדים שאי אפשר או קשה לכבס אותם באמצעים ביתיים. אלו שטיחים, וילונות, או פריטים שמוגדרים כניתנים לכיבוס בניקוי יבש בלבד. מוצרים אלו נכון לשלוח למכבסה על מנת להבטיח כי הטיפול בהם יתבצע בשלימות וללא כל נזק.
  • לפנות את הזמן – יש אנשים עסוקים, עסוקים מאוד. הללו מחפשים לדלל את המחויבויות שלהם ביום יום, וכך לפנות זמן לדברים חשובים יותר. הללו יוכלו להסיר מרשימת המטלות שלהם את ההתעסקות עם הכביסות. מכבסה המספקת שירותי כביסה וגיהוץ תבצע את העבודה, ותדאג לאספקה סדירה של בגדים נקיים ומגוהצים בהתאם לדרישות.

 

סטודנטים בדירות שכורות של מטר על מטר

 
לא בכל דירה יש מקום למכונת כביסה, במיוחד לא בדירות שכורות או מחולקות שבהן מתגוררים סטודנטים או זוגות צעירים. ובואו נזכור שכאן זה לא ניו יורק. אין כאן חדר כביסה בכל בניין (או בכלל).

אז איזה אפשרויות עומדות בפניהם? הם יכולים להביא את הכביסה בסופ"ש להורים ולקוות שהיא תספיק להתייבש עד שהם יוצאים הביתה, או שהם יכולים פשוט למצוא מכבסה קרובה שמציעה שירותי כביסה וגיהוץ במחירים נוחים, וליהנות מנוחות מקסימלית שתואמת את חיי היומיום שלהם.
 
 

שירותי כביסה וגיהוץ גם לעסקים ולמוסדות

 
לא חסרים גופים מסחריים שזקוקים לשירותי כביסה וגיהוץ על בסיס קבוע, ואפילו יומיומי. לכל אחד מהם יש את הצרכים המיוחדים שלו:
 
  • בתי מלון ומתחמי ספא זקוקים לתחזוקה שוטפת של מצעים, מגבות, מפות ופריטי טקסטיל אחרים
  • יש לא מעט מסעדות שחייבות מפות ומפיות נקיות מכתמים
  • מעצבות שמלות כלה וערב צריכות לנקות את השמלות המושכרות שהן עיצבו עבור הלקוחות הבאות
  • אנשי תאטרון, מוזיקה ואומנות חייבים שבגדי ההופעה שלהם יראו במיטבם, וכמובן שגם יהיו נקיים מזיעה ומכתמים
  • ועוד
 
 

WINTER IS COMING: שמים סוף להרי הבגדים של החורף

 
גם אם בבית יש רק אדם אחד או שניים, לפעמים המלחמה נגד הרי הבגדים שבארגז אינה נגמרת. אז בטח שמדובר בבית של משפחה, ובעיקר בחורף. בעונה זו הארגז מתמלא במהירות בגלל שקר בחוץ, ואנחנו נוטים לעטות שכבות על גבי שכבות, ובסיום היום שלנו – אנחנו משליכים הכול את המכונה. במיוחד אם מדובר בבגדים של ילדים קטנים שבמהלך היום הם מתלכלכים כמה וכמה פעמים.

בחורף כמות הכביסות גדלה, ואם אין לנו מייבש בבית, אז אנחנו נקלעים למצוקה של מקום על חבל הייבוש. הפתרון האידיאלי הוא פשוט לפנות למכבסה אמינה שמספקת שירותי כביסה וגיהוץ מקצועיים ומהירים.
 

למה שירותי המכבסה מתאימים גם לאנשים פרטיים?

 
מכבסה זאת מטפלת לא רק בכביסה מוסדית של גופים ציבוריים ומסחריים, כי אם גם בכביסה של אנשים פרטיים. כמה פעמים קרה שמצאתם את עצמכם עמוסים כל כך שלא היה לכם זמן לטפל בכביסה שלכם, בין אם אתם משפחה ובין אם אתם רווקים. שירות זה עומד לרשותכם בכל פעם כשאתם עמוסים וצריכים את העזרה הזאת בבית. זה לא משנה אם מדובר בכביסה וגיהוץ רק אחת לחודש או אם מדובר בשירותי מכבסה בכל שבוע.

הידיעה שיש לכם מי שעומד לרשותכם ומביא אליכם כביסה נקייה וריחנית ומגוהצת במקצועיות יכולה לפנות אתכם לעיסוקים ולמטלות אחרים וזה עוזר מאוד. בדיוק כפי שהורים שוכרים בייביסיטר כדי לטפל בילדים כשהם רוצים להיות פנויים לנקות ולסדר את הבית, כך גם מכבסה זו יכולה לעזור לכם כשיש לכם מכונה בבית אבל אין לכם זמן או אפשרות לכבס בעצמכם.
 
 

שלוש ארבע ולעבודה: אספקה שוטפת של חליפות ומדים

 
אנשי הייטק, עורכי דין, מנכל"ים של חברות וארגונים כמו גם אנשי שירות שלובשים מדים – כולם צריכים אספקה שוטפת של חליפות ובגדי עבודה. לפעמים הם עובדים שעות על גבי שעות, ככה שאפילו אין להם זמן להפעיל מכונה, בטח ובטח שאין להם זמן או כוח לגהץ. במקרים כאלה הפתרון הוא פשוט: שירותי כביסה וגיהוץ, הכוללים איסוף והחזרה של הפרטים עד הבית.
 
 

קלוג'ני – לכל צורך יש פתרון!

 
אנחנו מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות מכביסה רעננה, נעימה וריחנית באופן שוטף. התקשרו אלינו עוד היום ונשמח להגיע עד אליכם כדי לאסוף את הפריטים, לכבס ולגהץ אותם ולהחזיר לכם אותם כמעט כמו חדשים: