שירותי גיהוץ

 
רובוט חדיש לגיהוץ חולצות תוצרת יפן , SANKOSHA בשילוב עם גיהוץ קיטור ידני מסורתי מאפשרים להעניק לכם שירות של גיהוץ ברמה וגימור ללא תחרות, ייצוגי, ייחודי ואיכותי.

תנו לנו לעשות את עבודות הבית המייגעות ופנו לעיסוקים שאתם באמת אוהבים.
 
 

מה חשוב לנו בעניין הגיהוץ?

 
גיהוץ זו משימה בעלת חשיבות רבה למראה של הפריט לאחר העבודה. לכן עלינו לשים לב למספר נקודות חשובות, ובהתאם לכך לברר על שירותי גיהוץ. כי אנחנו צריכים להיות בטוחים שהגיהוץ יתבצע כלבבנו. ראשית נתייחס לאיכות הגיהוץ. כדי לקבל פריט מגוהץ ומתוח היטב הגיהוץ צריך להתבצע על ידי מכשור מקצועי ומתקדם מאוד, וכן על ידי מגהץ שיודע היטב את המלאכה. לאחר סיום הגיהוץ יש לשים לב לארוז או לקפל את הפריט תוך שמירה על הניקיון ועל התוצאות שהושגו.

 

גיהוץ מקצועי אינו נחשב למותרות

 
אם כביסה היא עוד איכשהו נוחה למי שיכול רק לזרוק בגדים למכונה ואחר כך לייבוש, הרי שגיהוץ הוא מלאכה הרבה יותר בעייתי לרבים. מלבד העובדה שלא כולם מחזיקים בימינו מגהץ, אנחנו מגלים שיש גיהוץ נכון ולא נכון רק לאחר שאנחנו לובשים את הבגד והקפלים נמצאים במקום הלא נכון או גרוע מכך – מתגלים בו קמטים שלא היו אמורים להיות.

ואם זה לא מספיק, יש בגדים יקרים ועדינים שמוכרים היום שמחייבים גיהוץ מקצועי ומוקפד שאינו מזיק לבגד. אם הצלחתם להרוס פעם בטעות בגד יקר כזה אתם בוודאי מבינים למה חשוב לגהץ בגד כזה רק אצל מומחה שגם יחזיר לכם אותו במצב הטוב ביותר שלו.

 

מניעת נזקים

 
גיהוץ עלול במקרים רבים להזיק לפריט. מגהץ עשוי לשרוף בגדים, ליצור כתמים וברק בלתי רצוי. מסיבה זו חשוב לבחור חברה אמינה שעומדת מאחורי העבודה שלה. חברה המספקת שירותי גיהוץ באחריות מלאה. כך נוכל להיות רגועים כי הפריטים יחזרו אלינו תקינים ללא כל נזקים שעלולים להתרחש במהלך פעולות כביסה או גיהוץ, ועשויים לפגוע מהותית בפריטים.
 
 
נשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו אלינו: 072-3234441 תקבלו מענה מיידי עם שירות מהיר ומכל הלב.