ניקוי שטיחים וריפודים בצפון

 
כאשר המראה של שטיחים וריפודי מושבים אינו משתפר גם כאשר שואבים מהם את האבק פעמים רבות – זה הזמן לניקוי יסודי ומקצועי, על ידי חברה המתמחה בנושא.
בחברתנו מחלקה המתמחה בניקוי שטיחים בצפון, מזרונים וריפודים כולל זיהומים קיצוניים כמו נזקי מים, פיח, עשן ועוד.

השטיחים עוברים בדיקה חיצונית לזיהוי כתמים ונזקים קיימים, מועברים למכונת ניעור הגורמת להסרת הזיהומים כגון חול, אבק וכיוצא בזה. משם עוברים השטיחים לקרצוף ושטיפה. בתום השטיפה עוברים השטיחים תהליך סחיטה בתוף גליל ייעודי. תהליך זה הרבה יותר יעיל מרוב שיטות הניקוי הקיימות.
במחלקת חידוש שטיחים ניתן לטפל בירידת צבע, חידוש קנטים ופרנזים, טיפול והסרה של עובש, חיתוך ותפירה ותיקונים אמנותיים.

ניקוי השטיחים והרהיטים במשרדים נעשה בימים ובשעות המותאמים לצרכי הלקוח.

איסוף והובלת השטיחים נעשה ע"י שליחי החברה ללא תוספת עלות.
 
 

ניקוי שטיחים בצפון מקיר לקיר

 
בניגוד לניקוי שטיחים בחיפה סטנדרטי, ניקוי שטיחים מקיר לקיר דורש טיפול מיוחד, ועבודה יסודית וקפדנית המשלבת שימוש בחומרי ניקוי איכותיים על מנת להסיר לכלוך וכתמים ולתקן נזקים של בלאי טבעי.

כתם על שטיח מקיר לקיר, שלא מצליחים להיפטר ממנו, עלול להוביל לשתי תוצאות: או שמחליטים לחיות עם הכתם בשלום ו"להעלים עין", או שמחליטים להחליף את כל השטיח.

האופציה הראשונה היא לא נעימה, כי היא בעצם יוצרת מראה מוזנח, מלוכלך וגם לא בריא (בגלל העובש שנוצר). אנחנו משקיעים בכתם הרבה אנרגיות כדי להעלימו מהתודעה שלנו. האופציה השנייה – היא יקרה מאוד.

לכן אם במקרה יש לכם שטיח שהוכתם, או שהוא נשחק באופן טבעי, הכי טוב למצוא חברה שמתמחה בניקוי שטיחים בצפון מקיר לקיר – וזו ההתמחות שלנו!
קלוג'ני - תמיד כאן לשירותכם לניקוי שטיחים בחיפה!
 

ניקוי ריפודים בחיפה ובצפון

 
אחת לשנתיים יש לנקות את הריפודים על מנת למנוע שינוי בגוון הריפוד באזורים המועדים והמשענות. טרם הניקוי הטכנאי יבצע בדיקה חזותית לזיהוי נזקים, פגמים כתמים וזיהומים. לאחר מכן, הריהוט עובר "חפיפה" עם דטרגנט המותאם לריפודים. לאחר הקרצוף הריפודים עוברים תהליך של אקסטרוזיה (הזרקה ושאיבה של מים) עם מים להסרת הסבון והלכלוך. לא עוברות מספר שעות לאחר הניקוי והסלון יבש נקי ומצוחצח.
 
 
 

למה בכלל לנקות שטיחים וריפודים?

 
כשאנו חושבים על מוצרי הטקסטיל של הבית, לרבות כריות, סדינים, שמיכות וכד', לרוב דיי ברור לכולם למה חשוב לנקות אותם מפעם לפעם, ואף בתדירות גבוהה.

אולם, כשמדובר על שטיחים, וילונות, ספות וכד', לעיתים קרובות הצורך בניקיון פשוט לא כזה בולט, ואנשים רבים "מזניחים" ברמה כזו או אחרת את הטקסטיל הקבוע בבית, גם אם הם בשאר חלקי הבית הם שומרים על ניקיון מופתי.

אז לשאלה, כאמור – מדוע לנקות שטיחים וריפודים? ובכן, לא נספר לכם על כלל היצורים הדוחים שיכולים לחיות על השטיח שלכם או על הריפוד בספה, אבל נספר לכם בקצרה כי השטיח ואף הריפוד על הספה מכיל תנאים מושלמים להתפתחות חיידקים ושאר מזיקים: מדובר בחומר צפוף, נוטה לספוח אבק או לכלוך בקלות ובנוסף, הוא נמצא תמיד בבית, מה שרק מוסיף לטמפרטורה הנוחה ולרמת הלחות וכד'. בקיצור הבנתם.

שנית דווקא השטיחים והריפודים סופחים לכלוך כגון זיעה, שאריות מזון ומשקה הגורמים לכתמים שחלקם בלתי ניתן להסרה , אם לא מטפלים בהם מיידית.

 

האם חובה לבצע ניקוי שטיחים על ידי אנשי מקצוע?

 
בין אם מדובר על ניקוי שטיחים בחיפה ובין אם מדובר על מקום אחר, ככלל מומלץ לנקות את השטיחים והריפודים בבית על ידי אנשי מקצוע ולא לעשות זאת עצמאית מכמה סבות:

  • פעמים רבות, החומר עצמו של השטיח או הריפוד דורש טיפול מיוחד ושימוש בחומרים ייעודיים.
  • טכניקת הניקיון של אנשי מקצוע, המכשור וכד', מתאים הרבה יותר להוצאת כתמים ולחיטוי של הטקסטיל מן הסוגים הללו.
  • טכניקת הניקוי גם מסייעת בשמירה על הספה או השטיח לאורך זמן, נתון משמעותי מאוד כאשר מדובר על מוצר יקר.
אין זה אומר אגב, שלא מומלץ לתחזק את ניקיון השטיח או הריפוד של הספה עצמאית פעם בכמה זמן, אולם חשוב לדאוג לניקיון מקצועי בתדירות הרצויה, בהתאם לסוג המוצר ולסוג החומר.

 

מתי מומלץ לנקות ריפודים?

 
ככלל יש לבצע פעילות ניקוי שבועית עם סמרטוט לח ואו שואב אבק. כאשר הפעילות הזאת אינה נותנת תוצאות ומראה והריח אינם טובים, זה הזמן להזמין איש מקצוע מנוסה לטיפול בריפודים.

 

למה לבצע ניקוי שטיחים בחיפה עם חברת קלוג'ני?

 
אם חיפשתם שירות ניקוי שטיחים או ניקוי ריפודים בצפון, הגעתם למקום הנכון! תהליך ניקוי השטיחים והריפודים כוללים כמה שלבים, ביניהם בדיקת הטקסטיל לעומק ושימוש במכשור מתאים, לצד חומרים ייעודיים שלא הורסים את הספה, הכיסא, או השטיח. בנוסף, הניקוי מתבצע בעת שנוחה ללקוח, כך שתוכלו להיות רגועים לחלוטין.

 
לניקוי שטיחים בצפון, ריפודים או לשירותי כביסה, חייגו אליינו ונשמח לעמוד לשירותכם!