ניקוי שטיחים וריפודים בצפון

 
כאשר המראה של שטיחים וריפודי מושבים אינו משתפר גם כאשר שואבים מהם את האבק פעמים רבות – זה הזמן לניקוי יסודי ומקצועי, על ידי חברה המתמחה בנושא.
בחברתנו מחלקה המתמחה בניקוי שטיחים בצפון, מזרונים וריפודים כולל זיהומים קיצוניים כמו נזקי מים, פיח, עשן ועוד.

השטיחים עוברים בדיקה חיצונית לזיהוי כתמים ונזקים קיימים, מועברים למכונת ניעור הגורמת להסרת הזיהומים כגון חול, אבק וכיוצא בזה. משם עוברים השטיחים לקרצוף ושטיפה. בתום השטיפה עוברים השטיחים תהליך סחיטה בתוף גליל ייעודי. תהליך זה הרבה יותר יעיל מרוב שיטות הניקוי הקיימות.
במחלקת חידוש שטיחים ניתן לטפל בירידת צבע, חידוש קנטים ופרנזים, טיפול והסרה של עובש, חיתוך ותפירה ותיקונים אמנותיים.

ניקוי השטיחים והרהיטים במשרדים נעשה בימים ובשעות המותאמים לצרכי הלקוח.

איסוף והובלת השטיחים נעשה ע"י שליחי החברה ללא תוספת עלות.
 
 

ניקוי שטיחים בצפון מקיר לקיר

 
בניגוד לניקוי שטיחים בחיפה סטנדרטי, ניקוי שטיחים מקיר לקיר דורש טיפול מיוחד, ועבודה יסודית וקפדנית המשלבת שימוש בחומרי ניקוי איכותיים על מנת להסיר לכלוך וכתמים ולתקן נזקים של בלאי טבעי.

כתם על שטיח מקיר לקיר, שלא מצליחים להיפטר ממנו, עלול להוביל לשתי תוצאות: או שמחליטים לחיות עם הכתם בשלום ו"להעלים עין", או שמחליטים להחליף את כל השטיח.

האופציה הראשונה היא לא נעימה, כי היא בעצם יוצרת מראה מוזנח, מלוכלך וגם לא בריא (בגלל העובש שנוצר). אנחנו משקיעים בכתם הרבה אנרגיות כדי להעלימו מהתודעה שלנו. האופציה השנייה – היא יקרה מאוד.

לכן אם במקרה יש לכם שטיח שהוכתם, או שהוא נשחק באופן טבעי, הכי טוב למצוא חברה שמתמחה בניקוי שטיחים בצפון מקיר לקיר – וזו ההתמחות שלנו!
קלוג'ני - תמיד כאן לשירותכם לניקוי שטיחים בחיפה!
 

ניקוי ריפודים בחיפה ובצפון

 
אחת לשנתיים יש לנקות את הריפודים על מנת למנוע שינוי בגוון הריפוד באזורים המועדים והמשענות. טרם הניקוי הטכנאי יבצע בדיקה חזותית לזיהוי נזקים, פגמים כתמים וזיהומים. לאחר מכן, הריהוט עובר "חפיפה" עם דטרגנט המותאם לריפודים. לאחר הקרצוף הריפודים עוברים תהליך של אקסטרוזיה (הזרקה ושאיבה של מים) עם מים להסרת הסבון והלכלוך. לא עוברות מספר שעות לאחר הניקוי והסלון יבש נקי ומצוחצח.
 
 
 
לניקוי שטיחים בצפון, ריפודים או לשירותי כביסה, חייגו אליינו ונשמח לעמוד לשירותכם!