ניקוי יבש

 
ניקוי יבש היא אחת משיטות הניקיון היעילות ביותר שיש. למעשה שיטה זו יכולה להיות מועילה מאוד אפילו לפריטי הלבוש הכי בעייתיים שיש כמו למשל שמלות ערב או חולצות מכופתרות יוקרתיות. זה הזמן להבין מהו ניקוי יבש, כיצד הוא מתבצע, מה כל כך טוב בו, מי יכול להשתמש בו וכמובן היכן..
 
 

מה זה ניקוי יבש ולמה הוא משמש?

 
ניקוי יבש היא שיטת ניקוי יעילה ונפוצה במיוחד בימינו, בעיקר לבגדים עדינים מאוד שלא יכולים לעבור כביסה רגילה. המילה יבש באה לתאר את אי השימוש במים בעת הניקוי. אמנם כביסה רגילה מתבצעת עם מים וחומרי ניקוי אך בזכות חומרים אורגניים, ממסים שיכולים לנקות את פריטי הלבוש גם בלי שימוש במים, שיטה זו יכולה להיות יעילה מאוד. ניקוי יבש היא שיטה שבה הפריט לא נרטב בכלל וזה מסביר מדוע יש לשיטה זו כל כך הרבה יתרונות. זה הזמן להבין מהם כל היתרונות הללו אך תחילה יש צורך להבין כיצד הוא בכלל מתבצע בפועל.
 
 
 

כיצד מתבצע ניקוי יבש מקצועי?

 
ניקוי יבש היא שיטת ניקיון שאפשרית רק עם מכונה מתאימה. מכונה זו לרוב תהיה גדולה מאוד, הרבה יותר ממכונת כביסה רגילה, וזאת בגלל המחיר של הניקיון שברך כלל יהיה גבוה יותר מכביסה רגילה. כמו כן יש לזכור שמכונות אלו יהיו בדרך כלל במגזר העסקי והתעשייתי ולא במגזר הפרטי ולכן הן יהיו תעשייתיות וכך גם גדולות יותר. ניקוי יבש היא שיטה שיכולה להתבצע די בקלות כאשר יש מכונה כזו וכל מה שיש לעשות זה להכניס את הבגדים למכונה ולמלא את אותו ממס אורגני. הממס מתערבב עם הבגדים ומנקה את כל הלכלוך והכתמים שיש עליהם והתהליך עצמו לוקח כמה שעות עד לסיומו.
 
 

מה היתרונות והחסרונות של הניקוי?

 
  • יש לניקוי יבש יתרונות רבים כאשר היתרון הברור הראשון שלו הוא שהניקוי מונע פגיעה בפריטי הלבוש. לעתים יש פריטי לבוש כה עדינים עד שאפילו כביסה עדינה יכולה להרוס אותם באופן בלתי הפיך. ניקוי יבש לא משתמש בחומרי הניקוי הרגילים וגם לא במים ולכן אין כל סכנה להתכווצות או פרימה של הבגדים ובטח לא לשינוי צבע. כמו כן ניקוי זה יסודי במיוחד.
  • ניקוי יבש אורך זמן רב וזה חיסרון גדול. הוא אורך יותר מניקוי רטוב וזמן הניקוי יכול להיות כמה שעות, ולאחר מכן יש צורך לגהץ את הבגדים. כמו כן בגלל שהניקוי מורכב מאוד הוא גם יהיה יקר יותר.
 
 

כיצד נמצא מקום מתאים לניקוי?

 
כדי למצוא מקום טוב לניקוי יבש אתם חייבים לבצע סקר שוק מעמיק. יש כל מיני מכבסות שיכולים להציע לכם ניקוי יבש אך המכבסה הטובה ביותר תהיה זו שתעמוד בכל הפרמטרים, ביניהן קלוג'ני - מכבסה מקצועית. מכבסה שמבצע ניקוי יבש צריכה להיות אמינה, היא צריכה לבצע את הניקיון בלי טעויות אך אם יש טעות היא צריכה לפצות את הלקוח. כמו כן היא צריכה להחזיר את הבגדים של הלקוח במהירות המקסימלית וצריך לזכור שלעתים עד שהלקוח יראה את הבגדים שלו יעברו יותר מ-48 שעות. כמו כן היא צריכה להציע מחיר הולם ולהשרות על הלקוח אמינות לכל אורך הדרך.
 
 
 
ניקוי יבש מקצועי
 
ניקוי יבש היא לא משימה קשה כשמבצע אותה צוות מקצועי. הצוות שלנו בקלוג'ני בע"מ יכול לבצע את הניקוי היבש הכי טוב שיש וגם במחיר הכי משתלם. אם אתם רוצים צוות אמין שיבצע את הניקוי היבש על הצד הכי טוב שיש כך שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות, אתם כבר במקום הנכון. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לניקוי של כל פריט שתרצו, כי הניסיון שלנו מנקה בשבילכם!