ניקוי וילונות

 
ניקוי וילונות דורש ידע, ניסיון ומיומנות רבה. הווילונות תלויים בחדרים תקופה ארוכה וצוברים אבק, סופגים קרינת אולטרה סגול מהשמש, כתמים וזיהומים שונים..
 
 
טיפול לא זהיר בווילונות עלול לגרום לנזק בלתי הפיך כגון התפוררות עקב בלאי, התכווצות עקב ניקוי בתהליך לא מתאים וגם פרימת תפרים בראש הווילון או במכפלת.

הניסיון הרב שצברנו במהלך 30 שנה מאפשר לנו להעריך את מידת הסיכון ולקבוע תהליך מתאים.
 
 
 

הורדת וילונות לפני ניקוי

 
 
הורדת וילון לפני ניקוי וילונות
 
 
 
תלייה של וילון אחרי ניקוי וילונות
 
 
 
 

תליית וילונות אחרי ניקוי

 
 
ניקוי וילונות
 
 
 
וילונות נקיים
 
 
 
 
מכבסת קלוג'ני - כאן כדי לנקות לכם את הוילונות
 

מהו הקושי בניקוי וילונות?


  • הורדה ותלייה – לשם הכנת הווילונות לכביסה עלינו להסיר אותם מהמסילה עליה הם תלויים. משימה זו אינה פשוטה כל כך, והיא עשויה להטריח מאוד. במיוחד אם מדובר על וילונות כבדים או על כמות גדולה של וילונות. הקושי הוא הן לפני הניקוי, בהסרת הווילון. והן אחריו, בתלייתו מחדש על המסילה.
  • ממדים גדולים – וילונות עשויים להגיע לממדים גדולים מאוד. ככל שמדובר על שטח גדול יותר שהווילונות מכסים, כך הווילון יהיה מסורבל וקשה יותר לניקוי. מה גם שלא לכל אחד מאתנו יש את הכלים ואת האמצעים להתמודד בעצמו עם וילונות גדולים. וילון גדול לא ייכנס לתוך מכונת כביסה ביתית...
  • רגישות – אריג של וילון הוא אריג מיוחד. אמנם יש וילונות כביסים מבדים פשוטים יחסית. אבל יש גם וילונות שתפורים מאריגים עדינים יותר. מה שמביא לכך שחייבים לטפל בהם בהתאם, כדי למנוע נזקים.
  • בלאי – כל וילון עלול לבלות במהלך השימוש בו. כמובן שלתהליך הכביסה יש חלק משמועתי בבלאי שנוצר. אם כי פעולות מתאימות וכביסה מתאימה תוכל להגן על הווילונות ולמנוע נזקים.
  • גיהוץ – היופי של הווילון הוא בהיותו מגוהץ היטב. ואכן לאחר תהליך של ניקוי הווילונות יש לבצע גיהוץ יסודי. שוב מגיע לידי ביטוי העניין של הגודל, כיוון שהווילון גדול גם הגיהוץ, שהוא לרוב פעולה פשוטה ויומיומית, הופך להיות מסורבל ומאתגר במיוחד.

למה לנקות וילונות במכבסת קלוג'יני?


לאחר שהבנו כי ניקוי וילונות הוא עסק מורכב, נוכל לענות על השאלה למה לפנות אל חברה מקצועית עבור קבלת שירות מתאים. כך אתם מסירים מעליכם את העמל הרב ואת הטרחה סביב עניין ניקוי וילונות, ואתם מפקידים את העבודה בידיים אמונות של הצוות המקצועי שלנו. כך אתם גם רגועים יותר בעניין התוצאה ואיכותה.

וילונות הם פריט בעל נוכחות דומיננטית. בין אם הם תלויים בתוך בית ובין אם מפארים עסק, אולם או מסעדה – תמיד הם ממלאים תפקיד חשוב בהלבשת הבית ובעיצובו. אך כמו כל טקסטיל ואריג, הווילונות צוברים לכלוך, כתמי שומן וכמובן הרבה אבק. אך בעוד שכולנו מסוגלים לטפל בכוחות עצמנו בבגדים, מגבות וגם במצעים, הרי כשמדובר על וילונות העסק מורכב ומסורבל יותר. וזאת מחמת מספר סיבות, לכן מאוד חשוב לפנות לחברה אמינה ומקצועית כמו קלוג'ני.

איך?


כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור עמנו קשר ולתאם את מועד ההגעה של הצוות שלנו. אינכם צריכים אפילו להסיר את הוילונות או לעשות כל פעולה אחרת של הכנתם לכביסה. הצוות שלנו יגיע אליכם ויסיר את הווילונות במלא הזהירות.
לאחר הניקוי הווילונות עוברים תהליך גיהוץ על מנת להשיב להם את צורתם המקורית.
אנחנו ערוכים להוריד ולתלות את הווילונות, לחדש, לתקן תפרים פרומים, להחליף את הסרט של ראש הווילון ולסדר את המכפלת.

מתי לבצע ניקוי וילונות?


מתלבטים אם לפנות לשירותי ניקוי? לא בטוחים שכדאי לכבס את הווילונות? שימו לב – וילון נועד לשפר ולתרום את חלקו. ברגע שהוא נעשה מקומט, מאובק וחסר חן, זה סימן ברור שהגיע הזמן לשלוח אותם לניקוי. ומעבר לכך, מומלץ לקבוע תדירות קבועה, ולשלוח אחת לתקופה את הווילונות לניקוי.

איפה כדאי?


כדי שתהיו מרוצים מהשירות שתקבלו חשוב לבחור חברה אמינה, מקצועית ויסודית. רק כך תוכלו להיות שלווים, מתוך ידיעה שהווילונות שלכם נמצאים בידיים טובות. הצוות המקצועי של החברה לוקח אחריות על המוצר, ודואג שתהליך הכביסה יתנהל כראוי, על מנת להוציא עם סיום התהליך וילונות נקיים ואיכותיים במראה כמו חדשים.
חברת קלוג'ני מציעה ללקוחותיה שירות ניקוי וילונות מושלם. השירות גולל משלוח וכן איסוף הווילונות מהבית. השירות שלנו ניתן באזורים הבאים: כרמיאל, צפת, חיפה, קריית אתא, קריית מוצקין, קריית ביאליק, קיבוץ שפיים ומעלות.

אז למה להתלבט? לניקוי וילונות מושלם, מהיר ואיכותי במיוחד – צרו קשר עם קלוג'ני!


 
 
ניקוי וילונות
 
 
 
 
וילון נקי