ניקוי שמיכות

 
החורף הקריר גורם לכולנו לגשת לארונות העליונים או לארגזי המיטות, ולשלוף את שמיכות החורף שלנו. בין אם הן שמיכות פוך טבעי ובין אם לא, חשוב לטפל בהן כיאות. וזאת כדי שהן תמשכנה לשמש אותנו כראוי, בשלימות ובנוחות הרצויה. אחת הבעיות שכל שמיכה, גם האיכותית והיקרה ביותר עלולה לסבול ממנה, היא בעיה של לכלוך. זה לא סוד ששמיכות צוברת לכלוך, ועלולות לקבל כתמים וריחות לא נעימים. זה קורה בבתים הכי טובים. אבל אם מקפידים על ניקוי שמיכות יעיל ומקצועי – הכול טוב.
 
עשרות שנים אנו עוסקים בחידוש וניקוי שמיכות עם מילוי סינטטי (HOLLOWFILL) ומילויים טבעיים כגון מוך, פוך, צמר כבשים, צמר גמלים משי ומגנטים. צברנו ניסיון וידע רב בניקוי שיקום וחיטוי מגוון סוגי השמיכות לשביעות רצונם של אלפי לקוחות החברה.
 
 
 
 

שירות ניקוי שמיכות

 

יש אנשים שדוגלים בביטוי: כביסה מלוכלכת לא מוציאים החוצה. והם מנסים להתמודד בכוחות עצמם עם הלכלוך, עם הכתמים ועם הריחות הלא נעימים שהשמיכות שלהם צברו במהלך תקופת השימוש. אבל בפועל הם לא תמיד מצליחים להשיג את המטרה שלהם. וזאת בגין שתי סיבות:

  • שמיכה היא מוצר רגיש. ולכן פעולות הניקוי חייבות להתבצע בהתאם. כל פעולה שאינה מתאימה עלולה לפגוע בשמיכה באופן בלתי הפיך, ולהביא לנזק חמור. כך שחובה להתאים את הניקוי הנכון לפי מרכיבי השמיכה, ולוודא כי פעולות הניקוי לא תזקנה לשמיכה.
  • שמיכה היא מוצר גדול יחסית. ובבואנו לכבס אותה אנחנו עשויים להיתקל בקושי וסרבול. מכונת הכביסה אינה מכילה את השמיכה הגדולה, ולמעשה לא בטוח שהמכונה הביתית שלנו תוכל לבצע את הניקוי הנדרש. כך שמסתבר שאין לנו את האמצעים לכבס את השמיכה בכוחות עצמנו.

חברת ניקוי אמינה ומקצועית


היות שכך עלינו למצוא חברה המציעה שירותי כביסה וניקוי לווילונות, שמיכות ולכל פריט אחר שאנחנו רוצים לכבס אותו ואין לנו את הכלים לעשות זאת בעצמנו. בבואנו לבחור חברה עלינו לוודא מספר נקודות חשובות:

  • 1. מכשור מתקדם – פעולות ניקוי מתבצעות באמצעות מכשור טכנולוגי. גם בתחום זה יש חידושים ואופציות שלא היו בעבר. בעזרת כלים אלו ניתן לשפר את התוצאות ולהוציא עם סיום התהליך פריטים בוהקים ומגוהצים היטב.
  • 2. ידע מקצועי – הצוות במכבסה חייב להיות בעל ידע מקצועי נרחב. אמנם לא לומדים את זה באף מקום, אבל מי שמכיר את המכשור ואת תהליכי הניקיון מסוגל לבחון כל פריט, ולהתאים לו את תהליך הכביסה הנדרש. כיבוס שישיג את התוצאות הרצויות, וזאת בלי לפגוע במוצר שעובר ניקוי.
  • 3. אחריות – חובה לוודא כי החברה לוקחת אחריות מלאה על הפריטים. וזאת כי פריטים עלולים להינזק בגין חומרים לא מתאימים או כיבוס שאינו הולם. מה שיפגע משמעותית במוצר ויוציא אותו במקרים מסוימים מכלל שימוש. במידה והחברה לוקחת אחריות על המוצר, היא תדאג לפעול כנדרש ולעשות הכול כדי למנוע נזקים.

קלוג'ני כאן, לניקוי מושלם!


אתם מחפשים בוודאי חברה מושלמת, כזו שתוכלו להפקיד בידיה את מלאכת ניקוי שמיכות בידיעה ברורה, כי אכן העבודה תתבצע כראוי, וכי השמיכות יתקבלו לאחר העבודה נקיות, ריחניות וללא כל נזק. חברת קלוג'ני מזמינה אתכם להכיר מקרוב שירות ניקוי שמיכות ושירותי כביסה ברמה אחרת!